Рейтинг холодильників торгової марки Hitachi

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Поделиться в pinterest
Поделиться в whatsapp

Асортимент холодильників марки Hitachi складається із техніки середнього та преміального сегмента. Холодильна техніка відповідає нормам прийнятим в ЄС:

• Екологічно чисті технології.

• Високий рівень енергоощадження.

• Нанотехнології усувають 99% бактерій.

У Hitachi великий асортимент самих різних моделей, серед яких можна вибрати техніку для квартири, офісу, чи кафе. Холодильники вигідно вирізняється різноманітністю колірної гами, що полегшує вибір споживача.

Модельний ряд холодильної техніки Hitachi 

Кожен напрямок модельного ряду поділяється на серії. Об’єднання у серії агрегатів може відбуватися за зовнішніми ознаками. Внутрішнє наповнення різне. Виробник намагається задовольнити потреби споживачів.

Кожна з моделів функціональна, надійна, з добре продуманою ергономікою внутрішнього простору.

1. Класичні моделі двокамерних холодильників, у яких морозильна камера може бути у верхній або нижній частині корпусу.

2. Side By Side — теж двокамерний. Але камери розташовані поруч. Ці агрегати облаштовані американською системою відкриття дверей.

3. Багато дверні холодильники у яких секції однієї камери відкриваються індивідуально.

Представники класичного напряму 

В класичну категорію входять самі популярні холодильники. Класичних дводверних, двокамерних моделів в асортименти більше чім інших. У дводверних агрегатах класичного типу морозильна камера може бути з низу, або з верху корпуса.

Представники класичної серії, які представлені нижче, мають багато спільного. Відрізняються вони фронтальною поверхнею та дизайном. У одних поверхня виготовлена з високоякісного скла, в інших з нержавіючої сталі обробленої спеціальним шліфуванням та з покриттям лаку. Кожен вид фасаду є унікальний. Споживачеві пропонують вибрати не тільки параметри холодильника, але колір та вид покриття.

Серия Stylish с нижней морозильной камерой 

Холодильники цієї серії відрізняються розкішним фронтальним видом, та різноманітній кольоровій гамі скляної поверхні. Морозильна камера знаходиться внизу. Висота виробів цієї серії 1900 мм, глибина від 570 до 650 мм, ширина від 450 до 595 мм. Якщо стелі приміщення дозволяють встановити таку холодильну шафу, то вона прикрасить інтер’єр кухні та візуально його розширить. Але для цього встановити техніку треба так щоб на шафу падало світло.

R-BG410PUC6XGBK — у агрегату ідеально гладка поверхня чорного кольору. На верхні дверцята встановлений сенсорний дисплей, який дозволяє регулювати температуру, не відкриваючи дверей камери.

R-BG410PUC6XXGR — скляна ідеально гладка поверхня з колірним рішенням градації сірого.

R-BG410PUC6XGS — ідеально гладке скло сріблястого кольору, сенсорний дисплей, сигнал відкритих дверей.

У цій серії фронтальна поверхня виготовлена ​​за спеціальною методикою шліфування нержавіючої сталі з покриттям лаку на фінальному етапі. Після такої обробки на поверхні не залишаються слідив від пальців, не пристає пил.

R-B410PUC6BBK — чорного кольору з функцією зміни сторони відкриття дверей. Є дисплей. Встановлено звуковий сигнал відкриття дверей.

R-B410PUC6BSL — срібна модель з функцією реверсу дверей.

 

R-V540PUC7BEG — модель бежевого кольору з верхньою морозильною камерою. Конструкція з ручкою-планкою встановленої на всю довжину корпусу. На верхні частини ручки встановлена панель дисплея. Дверний реверс відсутній, але присутній сигнал відкриття дверей.

R-V910PUC1KBSL модель великих габаритів: 910х1835х851 мм, обсяг камер 700 л. Зовнішнє оформлення холодильника відрізняється від прийнятих канонів. У велетня оригінальне дизайнерське рішення зовнішності. Колір корпусу нержавіюча сталь. Дверцята зі вдавленою смугою по центру, яка візуально поділяє на дві частини корпус по довжині. Тому широкий корпус візуально уявляєтся трохи меншим.

На дверцятах морозильної камери у місці вдавлення, встановлена чорного кольору смуга з панеллю дисплея. Є захист від дітей.

 

Side By Side — «пліч-о-пліч», або американський варіант холодильників 

Класичні дводверні моделі відомі з давніх часів. Вони звичні людям. Але поява холодильників Side By Side змінила ставлення до холодильної техніки. Такі апарати скоріше можна назвати холодильними шафами. Вражають вони своєю місткістю та багатофункціональністю.

Холодильники цієї серії належать до преміального класу. Дводверні агрегати, мають чи мали розміри. Тому така техніка підходить до великих приміщень. У цих холодильниках американський спосіб відкриття дверей — на розмах.

Теплообмінник встановлений в нижній частині корпусу. Цей факт дозволяє встановлювати техніку в безпосередній близькості до стіни. А також полегшує чистку теплообмінника від пилу. Однак такі агрегати не бажано встановлювати на підлогу з підігрівом.

Агрегати мають добре продуману ергономіку витуреного простору. У комплектації нічого зайвого. Е всі важливі та необхідні функції, яки убезпечують тривале зберігання продуктів. 

Грамотна організація внутрішнього простору дозволяє зберігати велику кількість продуктів. Наявність додаткових функцій робить використання холодильників Side-by-Side особливо зручним. Однак перед покупкою подібної моделі слід оцінити можливість її установки, а також визначитися з необхідними опціями, щоб не переплачувати за непотрібні функції.

Паралельне розташування морозильної камери створює зручності користування. Містка морозильна камера може прийняти величезний запас провізії, що особливо важливо для любителів напівфабрикатів. 

У холодильному відділені розташовані скляні полички, та прозорі бокси. Нижчий бокс, де встановлюється температура близько до нульової та утримуються високий рівень вологости, використовують для зберігання овочів та фруктів. Сухою зоною називають другий бокс, там тримають продукти якім не потрібне заморожування. 

Боксі в холодильному відділі нікого не дивують. Але моделі Side By Side в морозилках також мають бокси. Використовують їх для зберігання окремо м’яса, риби або заморожених ягід.

Внутрішнє покриття камер та дверний ущільнювач мають антибактеріальний захист. У кожен агрегат входить інновація Nano Titanium. Спільна дія цих технологій забезпечують захист від появи неприємних запахів, та мікробів.

Захист від пошкодження. Холодильники подібної конфігурації відрізняються великими габаритами, тому їх конструкції включають різні фіксувальні пристосування, котрі запобігають надмірному відкриттю дверцят. Це необхідно для того, щоб захистити сусідні предмети інтер’єру та покриття від пошкоджень.

 На усіх моделях Side By Side встановлюють:

  • індикатор закриття дверей,
  • захист від дітей,
  • диспенсер холодної води,
  •  генератор льоду може бути автоматичним або пересувним,
  •  опцію «відпустку»,
  •  швидке заморожування та охолодження продуктів.

Для моделей не потрібне підключення до водопроводу, у зв’язку з тим що немає функції очищення води. Тому потрібно з’ясувати чи є така можливість у місці установки апарату

R-S700PUC2GBK — фасад з чорного або сріблястого кольору загартованого скла. Розміри агрегату 1775х920х765 мм. Удержує холодне повітря близько 18 годин поряд без електрики. У комплект входить пересувний генератор льоду.

R-S700GPUC2GBK – модель з гладким скляним фасадом може мате чорний або сріблястий колір. В конструкцію встановлений автоматичний генератор льоду

R-S700PUC2GS – поверхня із загартованого скла має сріблястий колір. Модель містить усі інновації яки були на момент створіння апарату.

Багато дверні холодильні шафи 

Багато дверні холодильні шафи вражають розмірами, красою, функціональністю.

Саме для такої техніки японські фахівці створили унікальний спосіб вакуумного зберігання їжі. Принцип роботи у тому що вакуумна помпа відкачує повітря, знижує вміст кисню і тиск до 0,8 атмосфери, щоб уповільнити окислення, продовжити свіжість і зберегти поживні речовини продуктів. Герметична конструкція відділення утримує вологу і запобігає зневодненню їжі, що дозволяє зберігати продукти без упаковування.

Тепер не потрібно сир чи ковбасні вироби прибирати у пакет, щоб запобігти завітрювання. Завдяки взаємодії фотокаталізатора і світлодіодного освітлення у вакуумному контейнері виділяється вуглекислий газ, сповільнюється активність ферментів на поверхні м’яса або риби та знищуються неприємні запахи.

У конструкцію вакуумного відділення входять картриджі, які виділяють антиокислювальні елементи та компоненти васабі. Завдяки цій інновації зберігаються поживні речовини, структура і смакові якості їжі.

Дві температурні зони дозволяють підібрати необхідні умови зберігання для кожного продукту. За допомогою температурного режиму «нижче нуля» можна зберегти не довгий час охолоджені м’ясо та рибу без заморожування. Температурний режим + 1 ° C зберігає йогурти, кефір, фрукти та овочі без появи кристаликів льоду у середині продукту.

 Вакуумне відділення прискорює маринування м’яса для шашликів та скорочує час приготування страв східної кухні. З продуктів видаляється повітря, завдяки чому приправа вбирається швидше, що дозволяє надати їжі аромат і неповторний смак.

Температурні режими холодильної техніки Hitachi керується за допомогою сенсорної панелі. Завдяки якій можна легко встановити необхідну температуру у вакуумному відділі. Відкривається контейнер без зусиль за допомогою зручної ручки.

Вакуумна камера встановлюються на моделі холодильної техніки преміумкласу. Тобто від присутности цієї опції збільшується ціна.

Тридверні моделі 

Конструкції тридверних агрегатів е багато. Приміром може бути апарат, у якого морозилка розташована поряд з холодильним відсіком. Але у холодильної камери існує двоє дверцят. Тобто камера поділена на секції, у якої встановлені скляні полички, а друга має бокси. Така конструкція дозволяє запобігти змішуванню та поширенню запахів різних продуктів.

Ще один варіант тридверної техніки з нижнею морозильною камерою. Модель дуже зручна у використанні.

 R-WB710PUC9GBK — тридверна модель має габарити 1780х750х797мм. Фасад холодильника зі скла сріблястого кліру. Холодильна камера займає верхню частину корпуса. Морозильна камера розташована в нижні частини агрегату на всій ширині корпуса. Нічого не звичного.

Але дверцята холодильної камери відкриваються на розпах. На дверцятах холодильної камери встановлені глибокі, та міцні кишені, в які можна ставити молочні пляшки, банки та інші упаковані продукти. О скільки агрегат широкій, то на скляних полицях достатньо місця для розміщення продуктів. Тут встановлений уже звичний бокс з високою вологістю для окремого зберігання овочів, та «сухий» бокс, де зберігаються свіжі продукти без заморожування.

Морозилка знаходиться з низу. Для зберігання заморожених продуктів є два висувних ящика. Висуваються та ховаються вони легко без особливих зусиль. Одна умова якої потрібно дотримуватися: не слід завантажувати ящики до самого верху.

 

Холодильники Hitachi Багато дверні 

Ці моделі е найдорожчими після серії сайд бай сайд. Холодильні багато дверні апарати створені завдяки прогресивному мисленню японських інженерів та дизайнерів.

Багато дверні холодильні шафи відрізняються тим, що кожна камера ізольована від сусідньої. Тобто запахи різних продуктів не змішуються, тому що зберігаються окремо при оптимальних умовах зберігання. Кожна секція відкривається своїми дверцятами. Тому різні запахи не змішуються та не поглинаються іншими продуктами, кожен продукт зберігає свій природний смак.

 Чотирьох дверни 

Hitachi R-WB800PUC5GBK це холодильний апарат зі скляним дзеркальним фасадом чорного кольору, має параметри  910х1835х808 мм. З французьким способом відкриття дверей на роспах. Ручки на дверцятах з  OPEN-ASSIST. Модель більш схожа на конструкцію Side By Side, різниця  у тому що холодильна камера, яка знаходиться з верху, та нижня морозильна камера відкриваються окремо. У кожні камері по дві дверей.

Роботу агрегата контролює електрона сістима управління, та зручний дисплей. На дверцятах встановлений автоматичний генератор EASY TWIST. На кожних дверцятах існує індикатор відкриття, Защита от дітей, та захист від пошкодження сусідніх меблів.

Оставьте отзыв

Все про HITACHI

Холодильники HITACHI это лучшее качество, проверенное временем и усердной работой инженеров

Hедавние записи
Hitachi
hitachi_net_ua

Топ холодильників Hitachi

Серед різноманіття продукції японської корпорації під брендом Hitachi світову популярність здобули холодильники. Фірма успішно

Читать
Скидка!
26499 грн
Скидка!
39999 грн
34999 грн
Скидка!
49999 грн
Скидка!
39999 грн
Ожидается
34999 грн
Скидка!
59999 грн
Скидка!
49999 грн
Подписывайтесь на скидки и новости от Hitachi

Введите свой элетронный адрес

error: Content is protected !!
Пролистать наверх

Мы можем перезвонить