Топ холодильників Hitachi 2021

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Поделиться в pinterest
Поделиться в whatsapp
ОжидаетсяОжидаетсяОжидаетсяОжидается

Сучасній людині потрібен холодильник, не тільки функціональний, зносостійкий, але економний у плані споживання енергії. Цім вимогам відповідає холодильна техніка виробника Hitachi. Холодильник не дешевий, тому купують його не на рік — два, а на десятиліття, а це означає що агрегат вибирають ретельно.

Покупці виявляють велику довіру до техніки Hitachi. Чим же приваблюють споживачів холодильна техніка цієї марки? Причиною довіри до японського виробника, є висока якість сбіркі агрегатів. Хоча холодильна техніка, яка продається за межами Японії, виготовляється на малайзійському підприємстві.

Стратегія концерну Hitachi полягає у тому щоб надати споживачу високоякісну сучасну техніку, яка буде відповідати іх вимогам. Ще на етапі створення нової моделі, конструктори вивчають побажання покупців. Потім міркують як впровадити ці побажання в техніку.

Рейтинг надійності холодильників складався за інформацією, отриманою з ремонтних майстерень. Після обробки даних виявили, що власники холодильників марки Хітачі, зверталися до сервісних центрів набагато рідше, ніж володарі інших марок. Бездоганною техніки поки не створено. Але творці холодильників марки Hitachi близькі до створення досконалої моделі.

З чого складається така впевненість? Чому, навіть продаж у сьогоднішні лихоліття лишається на високому рівні?

Що всередині за красивим фасадом

Продавці у магазинах нахвалюють техніку, розказують про опції, чи то функції яки е у кожної окремої моделі. До чого ці функції? Воні ж тільки збільшують ціну на агрегат? Все так. Ціна на холодильник де встановлено більше опцій буде вищою. Але користуватися таким агрегатом більш приємно!

Перелік функцій для кожної серії буде різним. Холодильники Хітачі оснащуються стандартним набором технологій.

 • No Frost – автоматичне розморожування без інею.
 • Nano Titanium — потрійне очищення повітря.
 • Скляні поличкі з захістом від протікання
 • Суперохолоджування в холодильному відсіку, чи суперзаморозка у морозилці. Відсутність цих функцій зменшує ціну на агрегат.
 • Зона свіжості в холодильному відділі, де утримується вологість 90%.
 • Minus-Zero — пластина, яка створює м’яке охолодження присутня не у всіх моделях.
 • E-Control — штучний інтелект інверторного компресора. Як така функція відсутня, то ціна на холодильники трохи менше.

Технічний прогрес не стоїть на місці. Ще не існує досконалої техніки. Конструктори корпорації створюють інші більш досконалі моделі. Перегони за новим ніколи не скінчиться.

Які ж ті особливі функції. До чого вони?

Компресор

Почати огляд внутрішнього наповнення краще з головного вузла холодильника, яким є інверторний компресор. У конструкції цей вузол е основним елементом холодильника.

Від його чіткої роботи залежить:

 1. ефективність охолодження;
 2. економне споживання енергії;
 3. тривала експлуатація.

При включенні інверторного компресора швидко досягається задана температура у камерах. Компресор працює постійно, але з різною потужністю. Перехід з одної потужності на іншу відбувається помірно. Тому температура утримується у певному рівні. Екосенсор постійно контролює рівень температури всередині камери. При найменшому коливанні комп’ютер коригує потужність компресора. Технологія, при якії відсутня часті перемикання компресора, підвищує термін експлуатації техніки.

До того ж холодильники з інверторним компресором працюють відносно тихо. Низький рівень шуму від 40 до 42 дБ забезпечується помірним переходом з мінімальної потужності на максимальну.

У холодильниках використовується екологічно безпечний холодоагент — ізобутан R-600a який не руйнує озоновий шар, не завдає шкоди навколишньому середовищу. Використання цього холодоагенту дозволило збільшити ефективність охолодження та зменшити витрату єлектрики.

Переваги інверторних компресорів:

 1. Низьке споживання енергії, завдяки переходу на низькі обороти.
 2. Низький рівень шуму, завдяки плавному переходу з однієї потужності на іншу
 3. Низький знос деталей компресора.
 4. Висока ефективність охолодження.

Система No Frost

Автоматична система розморожування No Frost контролює утворення кількості кристалів. При накопиченні певної кількості кристалів система відключає компресор. Після відключення відбувається нагрів теплим повітрям, з подальшим відтаванням льоду. Тала вода стікає в спеціальну місткість і випаровується.

Тобто No Frost дозволяє експлуатувати холодильник тривалий час без ручного розморожування. Вперше ця опція була впроваджена в побутову холодильну техніку конструкторами Hitachi.

Переваги No Frost:

 • Холодні потоки повітря розподіляються рівномірно по камері.
 • Процес охолодження не займає багато часу.
 • Відновлення температурного режиму після відкриття агрегату, не займає багато часу.
 • Агрегат може тривалий час працювати без розморожування.

Dual Fan Cooling

За технологинею Dual Fan Cooling у конструкції встановлено два вентилятори (на кожну камеру окремо). Вентилятори забезпечують ефективне переміщення холодного повітря. За потребою система може відключить один вентилятор, але при цьому другій продовжував роботу, що дозволяє економно використовувати електроенергію.

Гібридна технологія

За цією гібридною технологію можна зберегти вологу у продуктах та припинити втрату вітамінів.

Як вона діє? Алюмінієва панель MINUS-ZERO Cooling має постійно негативну температуру, тому охолоджує продукти м’яко без втрат якості поживних речовин та свіжості. Впровадження цієї опції дозволяє економити споживання електроенергії приблизно 15%. MINUS-ZERO Cooling використовується з системою розподілу повітря Cool Jet Wrap.

Регулювання вологості

Спільно з системою охолодження MINUS-ZERO Cooling дозволяє зберегти довше якості, овочів, фруктів. Овочі втрачають свіжість при звичайному охолодженні після двох діб зберігання. А охолоджені за системою MINUS-ZERO Cooling з високою вологістю навіть через тиждень зберігають 80% свіжості та 98% вітамінів. Система автоматично проводить контроль вологості при зберіганні, таким чином, забезпечує необхідний рівень вологості для тих продуктів, які туди покладено.

Клімат-контроль

Технологія Cool Jet Wrap клімат-контролю здійснює рівномірний розподіл холодного повітря. Функція спрямована на запобігання втрати вологи продуктами.

Ice-cold 0 ° C

Перешкоджає втрати вологи продуктами. При утриманні стабільно нульового показання температури, створює умови для зберігання м’ясних, рибних продуктів без заморожування.

Опція E-control

Дозволяє обраний режим включити натисненням кнопки.

Front Jet Freezing

Контролює та управляє охолодженням повітря, в камерах. Якщо в холодильнику немає цієї опції, холод надходить тільки з задньої стінки камери. Тобто потік холоду спрямований на перший від стінки ряд, в другому ряду температура буде вище. Продукти, розташовані біля самої стінки перешкоджають поширенню холоду до інших рядах.

Front Jet Freezing рівномірно розподіляє потік холодного повітря по периметру морозильної камери. Холодне повітря надходить навіть на передній ряд морозилки та дверні полиці. Якщо покласти продукт кімнатної температури та включити швидку заморозку, то навіть в першому ряду продукт отримає заморожування. Все тому що холодне повітря подається на крайні ряди так само як на задні. Тобто покращується якість заморожування та менше потрібно часу для заморожування. А також відбувається миттєва реакція на зміну температури у секції. З використанням технології Front Jet Freezing заморожування 500 г продукції відбувається на 10% швидше.

Чисте повітря у камерах

Фільтр Nano Titanium з каталізатором TiO2 нейтралізує бактерії, дезодорує повітря в камерах. Частинки TiO2 дуже малі, але дуже ефективні, оскільки знищують 99% бактерій, таких як стафілокок та кишкова паличка.

Фільтр не потребує:

 • споживання додаткової електрики;
 • спеціального обслуговування.

Гідності сістеми:

 • створює антибактеріальний ефект;
 • додатково створює ефект дезодорації;
 • повітря негативно зарядженими іонами;
 • обробка повітря нанотітаном.

Дбайливе використання електрики

Компанія ще с початку свої діяльности взяла напрямок створювати техніку яка менше споживатиме електрики. Тому перш ніж запровадити нову технологію, повіряють на енергоощадження.

Присутній у конструкції процесор, виявляє мінімальне завантаження, та період рідкісного використання. Після такого аналізу холодильник автоматично переходить на економний режим роботи. Ця функція дозволяє скоротити споживання енергії на 20%

 Опції швидкої та глибокого заморожування?

Дотримання правил включення функцій швидкого та глибокого заморожування збереже форму, колір і смакові якости продуктів. Якщо заморожування відбувається при звичайному режимі, в продуктах, в першу чергу кристалізується волога, перетворюючись у великі шматочки льоду. Саме вони розривають тканини продукту. Як результат порушується зовнішній вигляд та смакові якості.

Що дає режим швидкого заморожування:

 • не пошкоджується структура клітини продукту;
 • не змінюється смак;
 • не втрачаються корисні речовини продукту.

При функції глибокого замороження температура постійно підтримується на низькому рівні. У результати такої роботи:

 • продукти довше зберігаються;
 • наростає іній, продукти не покриваються крижаною кіркою;
 • не відбувається окислення і зміна кольору.

Приготування льоду

Приготувати лід у холодильнику можна двома способами:

 1. автоматичним,
 2. Ice Maker — пересувним.

Автоматичний генератор льоду приготує кубики льоду з води, яка пройшла додаткову фільтрацію. Воду можна використовувати звичайну. Вода очищається тришаровим антибактеріальним фільтром, крім бактерій видаляється хлор. Помпа та трубки не вимагають спеціального догляду. Мити потрібно тільки лоток.

Пересувний Ice Maker це лоток, у який треба налити воду, встановити в морозилку. За допомогою швидкого замороження можна отримати кубики льоду у два рази швидше, ніж при звичайній технології.

Холодильники виробника Hitachi

Компанія не виробляє однокамерні холодильники. Асортимент складается з моделей дводверних та багато дверних. Рейтінг популярности багато років лишается за холодильниками двохдверними, з верхньої або нижньою морозильною камерою. У асортименті компанії представлені моделі, в яких можна змінити сторону відкриття дверцят, чи змінити колир.

Хітачі виробляє кілька серій:

Серія Side-by-Side

Холодильники Side-by-Side відрізняются тим що двері відкриваются в різні сторонни, тобто на розпах. В цих моделях камери розташовані поряд один одного. Розміри моделей не маленькі. Щоб їх установити потрібно достатньо місця. Але це не всі особливості:

 • Електронна система управління.
 • Протягом 18 годин поспіль під час відсутності електроживлення утримуе потрібну температуру.
 • Полиці з термостійкого скла з бортиком від протікання.
 • Велика зона свіжості для овочів, де підтримується вологість 90%.
 • Суха зона у якї можна зберігати свіжі м’ясо та рибу.
 • Опція «Відпустка» економить використання енергії, коли холодильник не відкривають часто.
 • Генератор льоду може бути встановлений на дверцятах морозильної камери або всередині камери.

French Bottom Freezer

Серія French Bottom Freezer теж двокамерна, з привабливим дизайном у різних кольорах. Дверцята пристрою покриті загартованим склом, що надає агрегату елегантний вигляд та захищає від механічних пошкоджень.

Холодильний відсік займае верхню частину й відкривается дверима на розпах. Завдяки тому, що морозильна камера розташовується знизу полки холодильної камери, на яких розміщуються продукти, завжди знаходяться на рівні очей людини.

Big French

Холодильники Big French це багатофункціональність, практичність та стильний дизайн. Особливості, яки присутні у цих агрегатах:

 • Великі розміри. Холодильник призначений для зберігання великої кількости продуктів.
 • Ізольований відсік для овочів з підвищеною вологістю, охолодження якого відбувається непрямим методом створює особливі мікрокліматичні умови сприяють більш тривалому зберіганню свіжої зелені, фруктів та овочів.
 • Захист від дітей запобігає можливости випадково змінити налаштування електронної системи.
 • Зовнішній диспенсер дозволяє, не відкриваючи двері холодильника, отримати склянку, наповнену охолодженої водою. Може бути автоматична підсвітка диспенсера.
 • Автоматичний, або пересувний льодогенератор.

Аргумент, який допоможе споживачу вибрати техніку виробника Хитачі, може буде девіз компанії: якість, безпека, надійність.

Оставьте отзыв

Все про HITACHI

Холодильники HITACHI это лучшее качество, проверенное временем и усердной работой инженеров

Hедавние записи
Hitachi
hitachi_net_ua

Топ холодильників Hitachi

Серед різноманіття продукції японської корпорації під брендом Hitachi світову популярність здобули холодильники. Фірма успішно

Читать
Скидка!
59999 грн
Скидка!
26499 грн
Скидка!
39999 грн
Ожидается
34999 грн
Ожидается
Скидка!
39999 грн
Скидка!
49999 грн
Скидка!
34325 грн
34999 грн
Подписывайтесь на скидки и новости от Hitachi

Введите свой элетронный адрес

error: Content is protected !!
Пролистать наверх

Мы можем перезвонить